O ośrodku

Nasz ośrodek „Lotnicza40” położony jest w nadmorskiej miejscowości Sianożęty (dawna wioska rybacka), między Kołobrzegiem (10 km w kier. zachodnim) a przylegającym Ustroniem Morskim. Na plażę można pójść z kawą – odległość od ośrodka do plaży to zaledwie 10 m (zejście mamy tuż za furtką).

 

Posiadamy 9 domków, ustawionych w dwóch rzędach, po obu stronach drogi wewnętrznej. Każdy domek podzielony jest na 4 jednakowe mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchenny, sypialnia, osobna łazienka i ubikacja. Każde mieszkanie posiada również zadaszony taras.

 

Na terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową i koszykówkę, zewnętrzna siłownia oraz stół bilardowy, stoły do gry w ping ponga, piłkarzyki.

 

Dla dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw zewnętrzny oraz kącik malucha i "małpi gaj" w budynku recepcji. W trosce o najmłodszych podopiecznych gwarantujemy wysoką jakość ich wyposażenia.

 

W lipcu i w sierpniu, gościmy w ośrodku animatorów zabaw dla dzieci oraz organizujemy wspólne ogniska.

 

Posiadamy niestrzeżony, bezpłatny parking. Surferom oferujemy dostęp do bezprzewodowego internetu. Niestety nie przyjmujemy czworonożnych milusińskich.

 

Lotnicza40 od lat cieszy się dobrą opinią, potwierdzoną corocznymi odwiedzinami wielu stałych urlopowiczów. Uzyskaliśmy miano „Zielonego Ośrodka”, zadbanego i przyjaznego dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy